̶
̶
̶

Archiwum wpisów z miesiąca: Listopad 2018

  1. Franciszek Olszewski drugi w XX Turnieju o Puchar Ursynowa w Warszawie

    W dniu wczorajszym osiemnastego listopada w Warszawie odbył się „XX Turniej o Puchar Ursynowa”. Franciszek Olszewski wywalczył drugie miejsce w kategorii „dzieci” U11. Franciszek zaczął zawody od wygrania  wszystkich  z sześciu pojedynków. Do eliminacji pucharowej został rozstawiony z drugim numerem, wygrywając kolejne walki: 8:0 Franciszek Duda (DARTAGNAN URSYNÓW WARSZAWA), 8:2 Jan Czerwiński (AZS-AWF WARSZAWA), 8:4 … Więcej »

  2. II Puchar Polski Seniorów / Puchar Europy U 23 – kolejne punkty Jana Brzezińskiego do klasyfikacji PZS

    W sobotę siedemnastego listopada na planszach Gdańskiej Szkoły Floretu odbyły się zawody II Pucharu Polski Seniorów, połączone z turniejem Pucharu Europy U23. W gdańskich zawodach wzięli udział reprezentanci Rosji, Wenezueli, Szwecji, Japonii i Finlandii.  Jan Brzeziński wywalczył dwudzieste piąte miejsce, zdobywając kolejne punkty do klasyfikacji seniorów i cenniejsze do klasyfikacji juniorów Polskiego Związku Szermierczego.

  3. Franciszek Olszewski siódmy w II Turnieju Wuteh Cup

    W sobotę 10 listopada w toruńskiej hali „ARENA” odbył się II Turniej Wuteh Cup. Na starcie zawodów stanęło 250 florecistek i florecistów z 21 polskich klubów szermierczych. Nasz klub reprezentowali: Luiza Kowalska, Karol Leszyński i Franciszek Olszewski. Siódme miejsce w kategorii „dzieci” (10-11 lat) wywalczył Franciszek Olszewski. Franciszek w zmaganiach grupowych wygrał pięć na sześć … Więcej »