W sobotę 10 listopada w toruńskiej hali „ARENA” odbył się II Turniej Wuteh Cup. Na starcie zawodów stanęło 250 florecistek i florecistów z 21 polskich klubów szermierczych. Nasz klub reprezentowali: Luiza Kowalska, Karol Leszyński i Franciszek Olszewski. Siódme miejsce w kategorii „dzieci” (10-11 lat) wywalczył Franciszek Olszewski. Franciszek w zmaganiach grupowych wygrał pięć na sześć pojedynków. W fazie pucharowej pewnie zwyciężał w kolejnych walkach, dopiero w pojedynku o czołową czwórkę został pokonany przez zawodnika z Pabianic. Luiza Kowalska bardzo dobrze rozpoczęła turniej, wygrała cztery na sześć walk grupowych, co stanowi najlepszy bilans walk grupowych Luizy w dotychczasowych startach w ogólnopolskich zawodach. Niestety w pierwszej walce pucharowej Luiza uległa niżej rozstawionej zawodniczce z Wrocławia, zajmując ostatecznie siedemnaste miejsce. Karol Leszyński, po wygraniu dwóch pojedynków grupowych zakończył zawody na drugiej walce pucharowej.