W sobotę 2 września w Toruniu odbył się „Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci we florecie”. Z uwagi na nie najszczęśliwszy termin ostatniego weekendu mijających wakacji, z naszego klubu startowało czterech zawodników. Dla Luizy Kowalskiej, Mai Zarzyckiej i Sławomira Retkina były to dopiero drugie zawody ogólnopolskie, w których brali udział. Widać już u nich postęp, czego efektem były wygrane po dwie walki w rywalizacji grupowej i awans do fazy pucharowej zawodów. Ostatecznie Luiza Kowalska zajęła 22 miejsce, Maja Zarzycka – 27 miejsce, a Sławomir Retkin – 29 miejsce. Franciszek Olszewski bardzo dobrze rozpoczął zawody, od wygrania pięciu z sześciu pojedynków. W drugiej eliminacji fazy pucharowej przegrał swoją walkę i ostatecznie zajął 17 miejsce.