W dniach 23-27 marca we Wrocławiu odbyły się jedne z największych zawodów szermierczych dla dzieci i młodzieży na świecie – 40 Międzynarodowy Turniej Szermierczy Challenge Wratislavia. Na starcie zawodów stanęli szermierze z trzydziestu dwóch krajów. W najstarszej kategorii wiekowej, wśród stu pięćdziesięciu siedmiu florecistek bardzo dobre piąte miejsce wywalczyła Zofia Brzezińska (startowała jako jedyna reprezentantka naszego klubu). Zofia w zmaganiach grupowych wygrała wszystkie walki, pokonując kolejno: 5:1 Vichova Dotota (Czechy), 5:0 Turdean Teodora (Rumunia), 5:1 Ammer Lucy (Niemcy), 5:4 Chausova Eva (Rosja), 5:0 Middleton Amelia (Wielka Brytania), 5:0 Marta Grzelczyk (Polska – Budowlani Toruń). Po tych zwycięstwach, przed zmaganiami pucharowymi, została sklasyfikowana na drugim miejscu. W fazie zasadniczej dzięki wysokiemu rozstawieniu została zwolniona z pierwszej walki o czołową 64. W kolejnych pojedynkach po bardzo dobrych walkach zwyciężyła: 15:11 Sofran Teodora (Rumunia), 15:3 Natasza Dejczer (Polska – Pałac Młodzieży Warszawa), 14:9 Kateryna Budenko (Ukraina). W walce ćwierćfinałowej uległa 10:14 Darinie Elenevich (Rosja). Bardzo cieszy wywalczone wysokie miejsce w tak prestiżowych zawodach, jak i również styl, w jakim Zosia tego dokonała.