floret mężczyzn
ur. 21.04.2001 r.
trenuje od września 2012 roku

 

OSIĄGNIĘCIA (miejsca w finałowych ósemkach) :

VI MIEJSCE – OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W KONINIE (turniej drużynowy) – MAJ 2018R.

VIII MIEJSCE – III PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W GDAŃSKU – STYCZEŃ  2018R.

VI MIEJSCE – DRUŻYNOWY PUCHAR EUROPY KADETÓW W HALLE – NIEMCY – GRUDZIEŃ 2017R.

IX MIEJSCE – DRUŻYNOWY PUCHAR EUROPY KADETÓW W MOEDLING – AUSTRIA – LISTOPAD 2017R.

III MIEJSCE – II PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W GDAŃSKU – PAŹDZIERNIK 2017R.

III MIEJSCE – I PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W TORUNIU – WRZESIEŃ 2017R.

I MIEJSCE – IV TURNIEJ O PUCHAR PREZESA UKS-I BOHUN W TORUNIU – CZERWIEC 2017R.

III MIEJSCE – XIV MIEJSCE TURNIEJ KUŹNIA GDAŃSKA w GDAŃSKU – MAJ 2017R.

IV MIEJSCE – DRUŻYNOWY PUCHAR EUROPY KADETÓW W WARSZAWIE – LUTY 2017R.

V MIEJSCE – DRUŻYNOWY PUCHAR EUROPY KADETÓW W MOEDLING – AUSTRIA – LISTOPAD 2016R.

II MIEJSCE – II PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W TORUNIU – WRZESIEŃ 2016R.

III MIEJSCE – EUROPEJSKI FESTIWAL SZERMIERKI W POZNANIU – CZERWIEC 2016R.

II MIEJSCE – XI TURNIEJ O PUCHAR ZIEM PÓŁNOCNYCH W SZCZECINIE – KWIECIEŃ 2016R.

III MIEJSCE – MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ XIV OTWARTE MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY W BYDGOSZCZY – PAŹDZIERNIK 2015R.

II MIEJSCE – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZIKÓW WE FLORECIE W TORUNIU – WRZESIEŃ 2015R.

I MIEJSCE – VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MEMORIAŁ ADAMA PAPEE W SZCZECINKU – LIPIEC 2015R.(FLORET)

I MIEJSCE – VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MEMORIAŁ ADAMA PAPEE W SZCZECINKU – LIPIEC 2015R. (SZPADA)

I MIEJSCE – II TURNIEJ O PUCHAR PREZESA UKS-I BOHUN W TORUNIU – CZERWIEC 2015R.

VII  MIEJSCE – MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW W ŻNINIE – CZERWIEC 2015R.

VIII MIEJSCE – EUROPEJSKI FESTIWAL SZERMIERKI W POZNANIU – CZERWIEC 2015R.

I MIEJSCE – TURNIEJ „O PUCHAR URSYNOWA” W WARSZAWIE – KWIECIEŃ 2015R.

III MIEJSCE – IX TURNIEJ O PUCHAR RAJCÓW GDAŃSKICH W GDAŃSKU – MARZEC 2015R.

III MIEJSCEMIĘDZYNARODOWY TURNIEJ YOUNGSTER CUP W SZCZECINIE – STYCZEŃ 2015 R.

I MIEJSCEMIĘDZYNARODOWY TURNIEJ YOUNGSTER CUP W SPREMBERGU (NIEMCY) – GRUDZIEŃ 2014 R.

VIII MIEJSCE – XII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ DZIECI I MŁODZIKÓW WE WROCŁAWIU – GRUDZIEŃ 2014R.

V MIEJSCE – OTWARTE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA UKS-ów WE FLORECIE CHŁOPCÓW W WARSZAWIE – LISTOPAD 2014R.

V MIEJSCE – „IV TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA GDAŃSKA” W GDAŃSKU – PAŹDZIERNIK 2014R.

II MIEJSCEV TURNIEJ WE FLORECIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW „KASZUBSKA JESIEŃ” W GDAŃSKU – WRZESIEŃ 2014 R.
I MIEJSCE – MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO DO LAT 13 W TORUNIU – WRZESIEŃ 2014 R.
III MIEJSCE – I TURNIEJ O PUCHAR PREZESA UKS-I BOHUN – CZERWIEC 2014 R.
III MIEJSCE – MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ YOUNGSTER CUP COTTBUS (NIEMCY) – CZERWIEC 2014 R.
III MIEJSCE – MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ YOUNGSTER CUP COTTBUS (NIEMCY) – MARZEC 2014 R.
III MIEJSCE – TURNIEJ O PUCHAR RAJCÓW GDAŃSKICH W GDAŃSKU – MARZEC 2014 R.
VII MIEJSCE – MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ YOUNGSTER CUP W SZCZECINIE – LUTY 2014 R.
I MIEJSCE – OGÓLNOPOLSKIE OTWARTE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA UKS W WARSZAWIE – LISTOPAD 2013 R.
VIII MIEJSCE – IV TURNIEJ KASZUBSKA JESIEŃ W GDAŃSKU – WRZESIEŃ 2013 R.
II MIEJSCE – OKRĘGOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY KADRY MŁODZIKA W TORUNIU – WRZESIEŃ 2013 R.

IV MIEJSCE – DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW WE WROCŁAWIU – CZERWIEC 2013R.

VII MIEJSCE – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZERMIERCZY W POZNANIU – MAJ 2013 R.
V MIEJSCE – XV TURNIEJ O PUCHAR URSYNOWA W WARSZAWIE – KWIECIEŃ 2013 R.
I MIEJSCE – TURNIEJ GWIAZDKOWY W TORUNIU – GRUDZIEŃ 2012 R.