floret kobiet
ur. 21.05.2002 r.
trenuje od września 2012 roku

 

OSIĄGNIĘCIA (miejsca w finałowych ósemkach):

I MIEJSCE – IV TURNIEJ O PUCHAR PREZESA UKS-I BOHUN W TORUNIU – CZERWIEC 2017R.

V MIEJSCE – XIV MIEJSCE TURNIEJ KUŹNIA GDAŃSKA w GDAŃSKU – MAJ 2017R.

V MIEJSCE – XXXX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ CHALLANGE WRATISLAVIA WE WROCŁAWIU – MARZEC 2017R.

III MIEJSCE  – III PUCHAR POLSKI JUNIORA MŁODSZEGO W GDAŃSKU – GRUDZIEŃ 2016R.

III MIEJSCE – MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ XV OTWARTE MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY W BYDGOSZCZY – PAŹDZIERNIK 2016R.

III MIEJSCE – TURNIEJ „O PUCHAR URSYNOWA” W WARSZAWIE – KWIECIEŃ 2016R.

III MIEJSCE – PUCHAR EUROPY MŁODZIKÓW W ROKIETNICY – KWIECIEŃ 2016R.

III MIEJSCE – TURNIEJ O PUCHAR RAJCÓW GDAŃSKICH W GDAŃSKU – MARZEC 2016R.

I MIEJSCE –  V TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA GDAŃSKA W GDAŃSKU – PAŹDZIERNIK 2015R.

II MIEJSCEMISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO DO LAT 14 W TORUNIU – WRZESIEŃ 2015 R.

V MIEJSCE – VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MEMORIAŁ ADAMA PAPEE W SZCZECINKU – LIPIEC 2015

II MIEJSCE – II TURNIEJ O PUCHAR PREZESA UKS-I BOHUN W TORUNIU – CZERWIEC 2015R.

III MIEJSCE – EUROPEJSKI FESTIWAL SZERMIERKI W POZNANIU – CZERWIEC 2015R.

II MIEJSCE – TURNIEJ „GDAŃSKA KUŹNIA” W GDAŃSKU – MAJ 2015R.

III MIEJSCE – TURNIEJ „O PUCHAR URSYNOWA” W WARSZAWIE – KWIECIEŃ 2015R.

V MIEJSCE – VI TURNIEJ OTWARTE MISTRZOSTWA GDAŃSKA WE FLORECIE W GDAŃSKU – KWIECIEŃ 2015R.

VIII MIEJSCE – XII TURNIEJ „PUCHAR ZIEM PÓŁNOCNYCH” W SZCZECINIE – KWIECIEŃ 2015R.

VII MIEJSCEMIĘDZYNARODOWY TURNIEJ YOUNGSTER CUP W SPREMBERGU (NIEMCY) – GRUDZIEŃ 2014 R.

VIII MIEJSCE – MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W GDAŃSKU – PAŹDZIERNIK 2014R.

I MIEJSCE – MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO DO LAT 13 W TORUNIU – WRZESIEŃ 2014 R.
II MIEJSCE – I TURNIEJ O PUCHAR PREZESA UKS-I BOHUN – CZERWIEC 2014 R.
III MIEJSCE – MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO WE FLORECIE CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT DO LAT 17 – CZERWIEC 2014 R.
II MIEJSCE – MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ YOUNGSTER CUP COTTBUS (NIEMCY) – CZERWIEC 2014 R.
V MIEJSCE – MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ YOUNGSTER CUP W DRZONKOWIE – MAJ 2014 R.
V MIEJSCE – MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ YOUNGSTER CUP W SZCZECINIE – LUTY 2014 R.
VI MIEJSCE – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZERMIERCZY W TORUNIU – WRZESIEŃ 2013 R.
I MIEJSCE – OKRĘGOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY KADRY MŁODZIKA W TORUNIU – WRZESIEŃ 2013 R.
VII MIEJSCE – TURNIEJ PUCHAR ZIEM PÓŁNOCNYCH W SZCZECINIE – KWIECIEŃ 2013 R.
III MIEJSCE – MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO DO LAT 13 W TORUNIU – MARZEC 2013R.
I MIEJSCE – TURNIEJ GWIAZDKOWY W TORUNIU – GRUDZIEŃ 2012 R.